Energetyki XXI wieku – zdrowa alternatywa

Pamiętacie mój poprzedni artykuł o nazwie „sprawdź jak szkodzą energetyki„? Przez ostatnie miesiące szukałem zdrowej alternatywy, która zastąpi je czymś przynajmniej mniej szkodliwym i być może bardziej skutecznym. Wybór padł na kawę, yerba mate oraz zwykłe herbaty ziołowe – działały ok, ale po chwili czasu znów wracało zmęczenie.

Znajomy polecił mi ciekawy produkt, trochę nowość jak na polski rynek, były to bowiem energetyki przygotowane z naturalnych wyciągów ziół, yerba mate czy guarany, widzieliśmy się po pracy i było widać że robię się śpiący, jak to w moim zwyczaju w pierwszej kolejności padłem na kanapę i udawałem „trupa” :P.

Nawet się nie zorientowałem, że dostałem podwójną dawkę produktu, po 5 minutach od razu odżyłem i od razu zabrałem się do pracy, naprawdę rozpierała mnie wtedy energia i zrozumiałem, że trzeba ten produkt rozpropagować, ponieważ jest wart uwagi.

Solstick Energia z natury wygląd produktu
Produkt jest w całości przygotowany z naturalnych składników

Z czego się składa ten produkt?

Składniki Solstic mają na celu wspomóc naturalne mechanizmy wytwarzania energii w organizmie, muszę przyznać, że robią to świetnie, ponieważ energia zachowuje się na długi czas. Co takiego tam znajdziemy:

  • Witaminy B3 i B5 (niacyna i kwas pantotenowy) przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  • Wyciąg z liści yerba mate przyczynia się do wzmocnienia organizmu. Ma stymulujące i tonizujące właściwości, które przyczyniają się do odporności na zmęczenie psychiczne i fizyczne, a także przyczynia się do kontroli wagi ciała.
  • Gurana to roślina tradycyjnie używana by przyczynić się do metabolizmu tłuszczów, co z kolei pomaga kontrolować masę ciała.
Jak działa Solstick

Dlaczego wato?

  • Kiedy spodziewamy się dużego wysiłku (również umysłowego) albo mamy ważną konferencję, spotkanie warto wspomóc się dodatkową energią
  • Produkt zawiera naturalną kofeinę dzięki wyciągom z yerba mate oraz guaranie, przyswajają się one dużo dłużej i nie mamy takiego „skoku” jak np. po kawie.
  • Produkt wspiera koncentrację i przydaje się osobą, których dotyczy tzw. zmęczenie materiału np. informatyków.
  • Dodatkowo napój zawiera witaminy z gruby B, czy wiedzieliście, że nasz organizm naturalnie (podświadomie) sięga po produkty, które zawierają niezbęne witaminy? Możemy to zauważyć na przykładzie zwierząt (pies jedzący trawę) jak i ludzi (często mamy ochotę na piwo, ponieważ brakuje nam witamin z grupy B – tutaj przy okazji możemy zadbać o swoje dobre nawyki i sylwetkę, zmniejszająć niedobory tej substancji)
  • Produkt zaweira gasweratrol, o co chodzi? JEDNA szaszetka, zawiera taką dawkę co litr czerwonego wina. To substancja, która zwalcza wolne rodniki, dzięki czemu eliminuje przedwczesne starzenie i zapobiega występowaniu różnych chorób. To właśnie dlatego tak często słyszymy o dobroczynnych właściwościach wina, tylko pomyśl, że wcale nie musisz przyjmować alkoholu i cieszyć się dobroczynnym wpływem tej substancji.
  • Produkt zawiera kwas foliowy – mówi się, że chroni on przed nowotworami oraz reguluje wzrost i dojrzewanie wszystkich naszych komórek 🙂

Dla kogo?

Produkt mogę polecić każdemu, ale w szczególności osobą, które często siedzą za kółkiem i potrzebują pewności, że bezpiecznie dojadą do celu, warto też wspomnieć o studentach, szczególnie kiedy potrzebujemy dodatkowej energii przed sesją czy ważnym egzaminem

Ile to kosztuje

Produkt kosztuje 138 złotych (30 szaszetek) tj. 4.6 zł za sztukę, to podobna, czasem niższa cena niż energetyki które kupujemy.

Jeżeli chcesz możesz skorzystać z ceny VIP, którą mogę Ci zaoferować czyli 99zł, wystarczy, że zarejestrujesz się z tego linku

O producencie

Doświadczenie

Nature’s Sunshine posiada 45 lat doświadczeń w branży odżywczej i jest pierwszą firmą, która umieściła zioła w kapsułkach. Obecnie Nature’s Sunshine Products to międzynarodowa organizacja działająca w ponad 50 krajach na całym świecie i stale poszerzająca swoją działalność na nowe rynki. 

Unikatowe Produkty i Formuły

Nature’s Sunshine oferuje starannie opracowane, zastrzeżone patentem produkty stworzone przez wysokiej klasy specjalistów – naukowców posiadających ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę na temat ziół oraz badań naukowych. Nasze unikatowe formuły korzystnie wpływają na cały organizm człowieka, od układu krążenia i pokarmowego począwszy, na układzie immunologicznym i moczowym skończywszy. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej

o tym jak kupować produkty taniej lub chcesz zostać partnerem biznesowym koniecznie napisz do mnie na adres
kamilporeba7@gmail.com

Written by

Właściciel nowego serwisu, fan gier komputerowych , interesujący się mediami i biznesem. Mieszka w Katowicach.

%d bloggers like this: