O autorze – Kamil Poręba

 

 

Co znajdziesz na Wskazuje.pl?

Witaj, Mam na imię Kamil Poręba i cieszę się, że odwiedziłeś moją stronę.

Wskazuje.pl to portal którego wizją jest publikowanie artykułów dotyczących rozwoju osobistego, mediów i informatyki. Są to tematy którymi się interesuję i chciałbym dzielić się właśnie taką treścią.

Nasz świat dynamicznie się rozwija, a technologie informatyczne zagościły w naszych domach. To co kiedyś wydawało się nierealne jest już powszechne, bądź możliwe do osiągnięcia w niedalekiej przyszłości. Ten trend niestety również ma swoją czarną stronę – jesteśmy zalewani reklamą, propagandą i przekazem, który nie do końca się nam podoba. Postarajmy się być świadomym konsumentem – nasz czas i nasze wybory bezpośrednio wpływają na życie innych.

Zdjęcie użytkownika Kamil Poręba.

 

Kilka słów o mnie

Mimo swojego młodego wieku w swoim życiu zajmowałem się wieloma rzeczami. Gdy pytam znajomych o to, jakie cechy mnie charakteryzują — odpowiadają zwykle przedsiębiorczość i ambicja. Cieszy mnie to, a zarazem martwi, ponieważ wiem, że mają rację. Nie lubię stać w miejscu i szybko się nudzę. Ciągle coś pcha mnie naprzód.

Już w młodości prowadziłem strony internetowe dla lokalnych portali, co przerodziło się potem w ogólnopolskie witryny – jedna z nich odnośnie mistrzostw Polski — przy współpracy z instytucjami rządowymi. Jestem fanem informatyki od urodzenia.

W przeszłości sporo pracowałem dla firmy Lenovo — bardzo miło wspominam Intel Extreme Masters w Katowicach, gdzie miałem przyjemność poznać najpopularniejszych youtuberów oraz blogerów.

W międzyczasie zdążyłem wziąć udział w programie kulinarnym w Warszawie, zostać twarzą reklamową sieci szkół oraz wystąpić na okładce magazynu. Grałem także w kilku drobnych reklamach — zrozumiałem, jak bardzo świat jest sztucznie wykreowany. Teraz gdy dzwoni ktoś z agencji — zwykle rzucam słuchawką.

Jestem technikiem informatykiem, fanem gier komputerowych i lubię podróżować. Aktualnie zajmuję się marketingiem w firmie transportowej i mieszkam w Katowicach. Jestem ciekaw, co dalej przyniesie los. Mam nadzieje że moje artykuły będą dla Ciebie Ciekawe.

Lenovo IEM oraz KAMIL w kuchni

 

Written by

Właściciel nowego serwisu, fan gier komputerowych , interesujący się mediami i biznesem. Mieszka w Katowicach.

%d bloggers like this: