Kobieta z mężczyzną oglądający film

Top 3 filmów, które ostatnio oglądałem

Co lubię oglądać?

Uwielbiam oglądać filmy, które trzymają w napięciu, mają ciekawą fabułę i dosyć nowocześnie podchodzą do tematyki. Lubię dramaty i wszystkie niesztampowe filmy, podobają mi się produkcje, gdzie jest zachowana odrobina realizmu i dotyczą spraw ludzkich. Ostatnio kilka takich obejrzałem dlatego zapraszam Was do mojego TOP 5.

LIKE SHARE FOLLOW

Komedia Romantyczna, Thirrer i Horror

Jeden Youtuber, posiada świetne życie, nie martwi się przyszłością i tym co będzie niedługo, jest zabezpieczony na przyszłość, cieszy się tym co ma. Dorobił się milionów subskrybentów na swoich filmikach, jedni go uwielbiają, drudzy dziwią się jak taki infantylny „content” może przynosić takie zyski. Pewnego dnia poznaje dziewczynę, która odmienia jego życie. Dziewczyna okazuje się być jego dawną fanką. Film szybko z komedi romantycznej zamienia się w thirller a końcowo przeistacza w horror. Trzyma dynamikę. Polecam!

THE INVISIBLE GUEST 

Tajemnica, Kryminał

To rodzaj filmów które lubię najbardziej. Zaskakuje w każdym momencie. Miałem duże opory, Hiszpania nie słynie z dobrej jakości filmów myślałem, jakże się myliłem! Zabójstwo! Romans! Prawniczy Pełkot! Wypadek! To cechy najlepszych kryminałów. Film jest swego rodzaju dialogiem oskarżonego o zabójstwo z prawnikiem, który ma go wybronić. Pełen zwrotów akcji i retrospekcji. Idealny dla tych co lubią kombinować do ostatniej chwili co tak naprawdę się stało!

DZIEDZICTWO HERMEGILDY

horror

To świeżynka prosto z kin! Pierwszy raz poszedłem w ciemno do kina nie wiedząc nic więcej poza gatunkiem filmu. Po śmierci babci w rodzinie zaczeło coś nie grać! Do tego spirystystyczna wariatka z grupy wsparcia zaczeła wprowadzać zrozpaczoną matkę w spirytyzm. Polecam

Written by

Właściciel nowego serwisu, fan gier komputerowych , interesujący się mediami i biznesem. Mieszka w Katowicach.

%d bloggers like this: